Серія книжок із STREAM-освіти

четвер, 3 грудня 2015 р.

Пригоди Марійки та Петрика у місті: «Айболить для тварин»

Заняття з пізнавального конструювання у Дошкільній академії «УнікУм» Інституту обдарованої дитини НАПН України 

Початок подорожі Петрика і Марійки читайте тут

На цьому занятті ми ознайомлюємо дітей з професією — ветеринар, а заодно і нагадуємо про професію лікаря, вчимо бути уважними і спостережливими; діти вивчають особливості різних машин — цього разу ми знайомимо їх із швидкою допомогою: важливо звернути увагу дітей на те, навіщо вона потрібна і чому інші водії мать пропускати швидку допомогу.

Песик-малючок живе разом з Марійкою і Петриком. Малята дбають, щоб песик вчасно їв, гуляв на дворі, не губився, не потрапив ні в яку халепу. Песик-малючок завжди веселий і безтурботний: залюбки грається з дітками, весело бігає по двору, ніколи нікого не ображає.
Одного разу дітки прокинулися вранці і не почули дзвінкого привітання песика-малючка. Песик і Марійка одразу почали шукати песика і знайшли його у його будиночку: він ще й досі не вилазив з нього. Малята зазирнули у будиночок і побачили сумного песика-малючка: він лежав на підлозі і тихенько скиглив. Що є сталося? А далі ми разом «рятуємо» песика-малючка…

Це заняття було першим одразу для кількох діток, тому знову проходила «ази», але це було і на користь старожилам: повторити ніколи не завадить :)))
Основними конструкціями була швидка допомога і будинок ветеринарної клініки: всі дітки справилися, та ще й додали трішечки щось свого — хтось прикрасив, хтось великі вентилятори поставив, а хтось змінив дах… Люблю, коли жодної однакової конструкції немає! А потім дітки грали: приїздили до хворих тваринок і відвозили їх до клініки. І звичайно, з часом всі тварин видужували! Дивіться, що вийшло…Щоб прочитати інші публікації з цієї теми знаходьте на блозі у хмарі слів ключові слова «пізнавальне конструювання».

Сайт Дошкільної академії «УнікУм» — unikum.org.ua
Більше про Дошкільну академію «УнікУм» читайте тут

Дізнатися про всі справи Дошкільної академії «УнікУм» можна у групі FaceBook. Ласкаво просимо!

науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем Національної академії наук України
та Міністерства освіти і науки України,
автор технології «Логіки світу»
для дітей від 4 до 12 роківАвтор: Ірина Стеценко

Немає коментарів:

Дописати коментар