Серія книжок із STREAM-освіти

субота, 20 квітня 2013 р.

Про що блог


«Бороться и искать, найти и не сдаваться»
Вениамин Каверин «Два капитана»


Мій блог для

Творчих педагогів, студентів, батьків, вдумливих журналістів, усіх небайдужих. Для тих, хто прагне міркувати, аналізувати, докопуватися до глибини, шукати, знаходити, а потім використовує знайдене і примножує його. Хто прагне самостійно учитися і творити. Для вдумливих і винахідливих, а також для тих, хто хоче таким бути.

Для професіоналів і любителів, для тих, хто навчає і навчається. Для всіх, хто хоче розібратися у якому суспільстві живе, як використати його переваги і, по можливості, уникнути впливу недоліків.

На сторінках блогу Ви знайдете

 • Роздуми науковців і практиків
 • Аналіз того, що маємо
 • Критичні думки та діалог
 • Досвід тих, хто діє, шукає і знаходить
 • Новини і цікаві події
 • Контури майбутнього: близька і далека перспектива, як ми її бачимо
 • Думки про те, як наблизити майбутнє і зробити його кращим

Тут немає істин в останній інстанції. Зате є інформація для роздумів, поштовх для власних висновків, усвідомлених дій, місце для обміну думками зацікавлених людей, пошуку істини разом.Автор: Ірина Стеценко

4 коментарі:

 1. Рада,що ваш блог трапився мені на стежках інтернету. Я працюю з молодшими учнями, тому багато цікавого для себе знайшла у вас.Дякую, зайду ще колись.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Заходьте,буду рада :)))) Мабуть, Вас зацікавить ця група https://plus.google.com/u/0/communities/105461053799239214085
   Ласкаво прошу

   Видалити
 2. Дуже дякую за хороший матеріал,змістовний та корисний ....я знайшла багато корисного для себе, для моїх вихователів та для своєї дочки студентки, дякую за співпрацю)

  ВідповістиВидалити