Серія книжок із STREAM-освіти

понеділок, 25 липня 2016 р.

Моя група «Логіки світу»

Шановні колеги!
Запрошую Вас у мою спільноту «Логіки світу» — технологія розвитку дітей 3–12 років. Навчаймо дітей НОВИМ ТЕХНОЛОГІЯМ цікаво, зрозуміло, з усмішкою!
Пройдемо разом пізнавальними стежинками, навчаймо малят запитувати і знаходити відповіді, досліджувати, спілкуватися, сперечатися!

Група «Логіки світу» у FaceBook https://www.facebook.com/groups/LogikiSvity/

Група «Логіки світу» у Google+ https://plus.google.com/u/0/communities/113238661952117667102Моя спільнота для всіх, хто навчає або хоче вчити дітей мислити, хто не боїться нового, хто розуміє, що можна і необхідно пояснювати малятам навіть складні речі просто, зрозуміло, дотепно, з усмішкою і так, щоб вони могли використати це у повсякденному житті.
Для тих, хто прагне не на словах, а на ділі зробити освіту новою, навчати малят новим, а не вчорашнім технологіям, міркує, аналізує, докопується до глибини, шукає, знаходить, а потім використовує знайдене і примножує його. Хто прагне самостійно учитися і творити. Для вдумливих і винахідливих, а також для тих, хто хоче таким бути.
Для тих, хто живе за девізом роману Веніаміна Каверіна «Два капітани» — БОРОТЬСЯ И ИСКАТЬ, НАЙТИ И НЕ СДАВАТЬСЯ.
Тут немає істин в останній інстанції. Зате є інформація для роздумів, поштовх для власних висновків, усвідомлених дій, місце для обміну думками зацікавлених людей, пошуку істини разом.
З повагою, Ірина Стеценко, автор «Логіки світу», та Переганяйко

Немає коментарів:

Дописати коментар